Blog

17.04.2018 Kiedy antyperspiranty już nam nie pomagają w medycynie przychodzi z pomocą właśnie toksyna botulinowa. Po zabiegu toksyna botulinowa ma za zadanie blokować gruczoły potowe. Nietypowym zastosowaniem toksyny jest także leczenie bruksizmu czyli zgrzytanie zębami. Choroba ta polega na nadmiernym zaciskaniu zębów, a objawami które towarzyszą są m.in. ból w okolicy stawu skroniowo żuchwowego, trudności z otwieraniem ust, bolesność.

...więcej

27.02.2018 Nici Aptos docenione w Polsce - nagrodą Perły Dermatologii Estetycznej. Dostępne są w renomowanych gabinetach medycyny estetycznej. Bez sztuczności i deformacji naturalnych kształtów twarzy w bezinwazyjny sposób przywraca pierwotne położenie tkanek, nadając naturalny i młody wygląd.

...więcej

21.12.2017 Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wszystkim Pacjentom rodzinnego ciepła i wiele radości oraz Nowego Roku pełnego szczęścia i optymizmu, spełniającego wszelkie marzenia. Składa Renata Budzicz  

...więcej

21.11.2017 Ellanse to pierwsza rodzina wypełniaczy skórnych, która dzięki swym właściwościom, nie tylko koryguje zmarszczki i fałdy, ale stymuluje produkcję własnego kolagenu, aby prawdziwie walczyć z przyczynami leżącymi u podstaw procesów starzenia w obszarze twarzy. W rezultacie w sposób stopniowy i długotrwały zapewnia naturalny młody wygląd.

...więcej

21.09.2017 Problemem dermatologicznym są także wrastające paznokcie, wzmożone rogowacenie, i nadpotliwość dłoni i stóp. Do częstych zmian można zaliczyć modzele i odciski oraz brodawki powstające głównie na stopach, które uniemożliwiają prawidłowe chodzenie. Wszystkie wyżej wymienione schorzenia nie tylko powodują dyskomfort i ból, ale także mogą stać się przyczyną wtórnych infekcji bakteryjnych, grzybiczych a nawet zmian alergicznych. Dlatego należy je leczyć.

...więcej