Blog

27.04.2017 Nici rozpuszczalne są sposobem na uzyskanie młodzieńczego wyglądu, gwarantują natychmiastowy efekt uniesienia, a przede wszystkim nie narażają pacjentów na powikłania i efekty uboczne.

...więcej

15.02.2017 Na łuszczycę choruję około 3% ludności, jest to choroba przewlekła, nawrotowa. Pewną rolę mogą odgrywać czynniki genetyczne. Chorzy na łuszczycę spotykają się na co dzień z niechęcią i odtrąceniem- dużą rolę odgrywa w tym niesłuszna obawa przed zarażeniem. Wystąpienie łuszczycy powodują czynniki zewnątrzpochodne lub wewnątrzpochodne. Zewnętrzne to bodźce fizyczne lub chemiczne, takie jak drapanie, tarcie, urazy, podrażnienia. Bodźce wewnętrzne to nawracająca infekcja głównie górnych dróg oddechowych, ogniska zapalne w organizmie ( np. zepsute zęby), szczepienia ochronne, stresy.

...więcej

20.12.2016 Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, pragnę złożyć Wszystkim Moim Pacjentom, a także Ich Rodzinom życzenia Zdrowych, Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku Składa Renata Budzicz

...więcej

27.10.2016 Trądzik występuje nie tylko u osób młodych w okresie pokwitania, ale również dotyka dorosłych. Najczęstszymi czynnikami powodującymi powstawanie trądziku oprócz przyczyn hormonalnych i predyspozycji genetycznych to długotrwały stres, niezdrowy tryb życia, niewłaściwa pielęgnacja.

...więcej

29.08.2016 Wraz z upływem lat nasza skóra wokół oczu staje się cienka, w związku z tym szybciej podlega procesom zwiotczenia. Manifestuje to opadaniem górnych powiek oraz zwiększeniem ilości zmarszczek na powiekach dolnych.

...więcej