Lek. Med. specjalista dermatolog

Renata Budzicz

DERMATOLOG CHRZANÓW

Jestem specjalistą dermatologiem z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Prowadzę gabinet lekarski w Chrzanowie. Jestem Członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, które jest polską reprezentacją w Europejskim Stowarzyszeniu Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej (European Society for Cosmetic & Aesthetic Dermatology – ESCAD).

Przez te wszystkie lata brałam i nadal biorę aktywny udział w licznych Kongresach krajowych i światowych, poświęconych zarówno Dermatologii jak i Medycynie Estetycznej. Uczestniczę we wszystkich szkoleniach, które dają mi podstawę w formie certyfikatów do wykonywanych przeze mnie zabiegów.

Pragnę zaznaczyć, że przede wszystkim jestem specjalistą z zakresu dermatologii oraz wenerologii i nie tylko zajmuję się zabiegami które mają poprawić kondycję skóry, wygląd i samopoczucie pacjenta, ale przede wszystkim leczę choroby skóry i przydatków, które nie należą do chorób łatwo poddających się leczeniu.

W gabinetach wykorzystuję tylko sprawdzone i uznane przez światowych specjalistów z zakresu dermatologii estetycznej i chirurgii plastycznej preparaty. Moje długoletnie doświadczenie pozwala mi na wykonywanie zabiegów z dużym poczuciem bezpieczeństwa i przewidywanego efektu.

Chętnie postaram się rozwiązać problem, z którym zwrócicie się Państwo do mnie.

 podpis dermatologa Budzicz w Chrzanowie

Gabinety