Blog

Nici Aptos- Powiedz STOP pojawiającym się zmarszczkom!

27.02.2018

METODY LIFTINGUJĄCE APTOS to najbardziej skuteczny i poszukiwany zabieg medycyny estetycznej ostatnich lat!

Bez sztuczności i deformacji naturalnych kształtów twarzy w bezinwazyjny sposób przywraca pierwotne położenie tkanek, nadając naturalny i młody wygląd. Jedyne tak skuteczne rozwiązanie przy problemach takich jak zwisający podbródek, opadające policzki i wiele innych.

Mówimy stop! pojawiającym się zmarszczkom, obwisaniu tkanek na twarzy i ciele, wiotczeniu skóry. Pozbądź się podwójnego podbródka, “chomików”, zwiotczałej skóry na szyi oraz bruzd i fałdów z gwarancją trwałości osiągniętych efektów od 2 do 10 lat.

Techniki Aptos to ponad 21 lat doświadczeń na całym świecie i ponad 1 000 000 zadowolonych Pacjentów – dołącz do nich! Docenione w Polsce – nagrodą Perły Dermatologii Estetycznej. Metody Aptos dostępne są w renomowanych gabinetach medycyny estetycznej.

APTOS to jedyna na rynku tak bogata oferta zabiegowa pozwalająca dopasować odpowiednią technikę do indywidualnych potrzeb każdego Pacjenta. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i polega na podskórnym wprowadzeniu poprzez pojedyncze punkty nakłucia odpowiedniego modelu bioabsorbowalnej nici APTOS w celu utworzenia silnie podtrzymującego szkieletu. Efekty utrzymują się nawet do trzech lat. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a okres gojenia po zabiegu trwa około dwóch tygodni, ale już po kilku dniach można wrócić do aktywnego życia. Lifting całej twarzy trwa około 30-40 minut, a pojedynczej strefy zabiegowej tylko 10-15 minut.

Procedurę zabiegową wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, jednakże niektórzy pacjenci mogą mieć nieprzyjemne odczucia. Zwiększona wrażliwość na ból może być odczuwalna szczególnie w okresie menstruacji, dlatego nie zaleca się wykonywania korekcji w tym okresie.

Czas utrzymywania się efektu zależy od obszaru zabiegowego i typu korekcji i modelu zastosowanej nici. Przy użyciu nici rozpuszczalnej można spodziewać się rezultatu zabiegowego przez okres 1,5 do 2 lat.

Okres rekonwalescencji trwa średnio od jednego do dwóch tygodni. W tym okresie mogą wystąpić asymetria, obrzęk, siniaki, zgrubienia, krwiaki, zaciągnięcia skóry lub prześwitywanie nici. Niektóre objawy są normalne w okresie rekonwalescencji i mogą trwać od jednego tygodnia do 3 miesięcy.